Datum
20/07/2019

Místo konání
Miřetice


Rockový festival Allmara Open Fest se uskuteční 20. 7. 2019 na letním parketě v Miřeticích (okres Benešov). Areál festivalu bude otevřen od 14:00. Oficiální začátek festivalu bude v 17:00 a předpokládaný konec ve 23:30. Hlavním mediálním partnerem je Rádio Hey. Celým festivalem bude provázet moderátor Rádia Hey Stanislav Čeněk.
Hudební skupina Allmara si již druhým rokem připravila pro své fanoušky a příznivce rockové hudby hudební festival Allmara Open Fest 2019. Na Allmara Open Festu vystoupí hardrocková skupina Allmara, která je zároveň pořádající kapelou, a při této příležitosti pokřtí i nově vydané album Hrr na zábavu. Dále na festivalu vystoupí kapely RockTom, Timur, Lady Kate a Vořežprut.
Motivem a cílem celé akce je podpora regionální hudební scény s cílem vytvořit festival s tradicí. Dále podpořit a motivovat mladé muzikanty, že se dá muzika dělat, i regionální úrovni ve slušném provedení.
Vzhledem k tomu, že jedná o festival s širším průřezem rockové muziky dle volby kapel (blues- heavy metal), jsou s tím spojeny i větší náklady na propagaci a technické zajištění.
Program festivalu bude zveřejněn na webových stránkách kapely Allmara, Facebooku, Instagramu a na vybraných hudebních portálech.
Hlavním mediálním partnerem je Rádio Hey, které podporuje českou rockovou scénu. Ve svém vysílání podrobně představí celý festival, všechny vystupující kapely, sponzory a partnery Allmara Open Festu 2019.
Vstupenky si lze zakoupit pouze na místě. Na festivalu bude zajištěno občerstvení, parkování a služby, které jsou určené k plné spokojenosti návštěvníků. Areál festivalu je kompletně zastřešen. Stany si lze postavit na louce v místě konání festivalu.