Datum
03/08/2017 - 05/08/2017

Místo konání
areál doskočiště Mamutího můstku


22. ročník Keltské noci se uskuteční 3. – 5. 8. 2017 v Harrachově na doskočišti Mamutího můstku a bude třídenní! Festival si v Harrachově připisuje hned dv výjimečnosti oproti jiným festivalům, a to za festival s nejlepším výhledem a festival pořádaný v nejvyšší nadmořské výšce v ČR! Kde jinde tohle všechno najdete!
Zahájení bude tradičně patřit Krkonošské Dechovce a dále se na hlavním pódiu během dvou dnů vystřídají: TATA BOJS, Visací Zámek, Václav Neckář, Xindl X, Mňaga a Žďorp, Plexis, Krucipüsk, Doctor P.P.,  De Bill Heads, Imodium, Vypsaná Fixa, E!E, Th!s, Queens of Everything, Apple Juice, 1st Choice, Synové Výčepu, Kohout plaší smrt, VHS, MZH, Až naprší a uschne,…

Acoustic stage si pro vás připravila: SPS, Lety Mimo, Jiřího Schmitzera, Totální nasazení a další…

Sobotní večer bude patřit „domácí“ partě TŘI SESTRY !

A co dalšího na vás v Krkonoších čeká:

dětský koutek, oddychová zóna, stanové městečko přímo na doskočišti mamutího můstku (jediná možnost jak oficiálně nocovat v horách), stánky se suvenýry, občerstvení, výčepní místa a čerstvý horský vzduch, který ke Keltské noci neodmyslitelně patří. Pro všechny milovníky adrenalinu máme nabídku na zlevněný Bungee Jumping z televizní věže.