Datum
02/08/2017 - 06/08/2017

Místo konání
Slavonice


Čtvrtý ročník letního filmového a hudebního festivalu SLAVONICE FEST zahájíme ve středu 2. srpna slavnostní předpremiéra nového českého filmu Jana Svěráka Po strništi bos v Letním kině Cinestar na náměstí a celý večer završí koncert Tatabojs a afterparty s DJ Mardošou v Kulturáku.

PŘEHLED PROGRAMU 4. ROČNÍKU
Filmové projekce jsou stejně jako v minulých třech letech soustředěné do centra renesančních Slavonic, kde přibyde pro velký zájem diváků další, v pořadí už sedmý projekční sál.
Na 65 filmů bude letos soutěžit o Cenu diváků v 5 sekcích – Světový film, Český film, Německý film, Výběr sochaře Jaroslava Róny a sekce HBO. Pro většinové publikum jsou připravené oddechovky v Letním kině a nechybí ani pohádky pro děti.

Hudební část festivalu bude stejně jako v roce 2016 jak ve Slavonicích, kde se letos nově na Kulturák Stage odehrají velké večerní koncerty a tradiční noční after party s předními DJ´s , tak i v oblíbené hudební Stodole Maříž. Na programu jsou Tata Bojs, Michal Hrůza, Katarzia, Visací zámek, Thom Artway, Ivan Hlas, Krucipüsk, Ester Kočičková, Zdeněk Bína Trio, Svatopluk Karásek, František Skála, Josefína Žampová a němečtí Meniac, kteří přijedou podpořit německou filmovou sekci. Tanečních party rozjedou DJ´s Mardoša, James Wing, Růžový partner a další.

V Maříži bude po celou dobu výstava předního českého výtvarníka Františka Skály.
Více na www.slavonicefest.cz