Atmosféra festivalu “Rozkvetlé Čechy 2019” k Vám přivede jarní náladu  a nezapomenutelné umělecké zážitky.

Festivalový koncert se konají 7. května v Praze, v divadle Broadwey od 17:30 hodin.

Koncert, který je mezinárodní přehlídkou hudebních a tanečních souborů i letos přivítá stovky účinkujících z různých státu. Nejlepší týmy z České republiky, Slovenska, Izraele, Ukrajiny, a různých regionů Ruska budou bojovat o velkou cenu festivalu.

Diváci mohou vyhrát 2 vstupenky do Disneylandu v Paříži pro léto 2019.
Losování se zúčastní lidé, kteří zakoupili on-line 2 nebo více vstupenek na výstavu Rozkvetlé Čechy.
Vstupenky musí být zakoupeny nebo rezervovány do 12:00 6. Května 2019 pouze od

Současně se diváci mohou těšit na pestrou přehlídku moderního a klasického tance na velmi vysoké a profesionální úrovni.

Účinkováním v soutěžním festivalu Rozkvetlé Čechy, české soubory získávají zkušenosti v kontextu s porovnáním mezinárodní konkurence a současně mají jedinečnou šanci na obdržení grantu na účinkování v dalších projektech Nadačního fondu, a to i mimo republiku, například v projektu Sympatie Europarku. V rámci tohoto projektu vystupují soubory v Pařížském Disneylandu, nebo v Italském Rimini.

Adresa míst konání:

Divadlo Broadway, Na Příkopě 31, 110 00 Praha 1

O Nadačním fondu Mezinárodní Fórum mládeže

Vycházíme ze zájmu podporovat mezinárodní spolupráci uměleckých škol a souborů, dětských a mládežnických sportovních spolků tak, aby docházelo k motivací žáků, studentů i pedagogů a jejich následném rozvoji aktivit. Snažíme se zvyšovat kvalitu vystupujících, umožňujeme výměnu zkušeností pedagogů a v neposlední řadě prezentovat výsledky své umělecké a pedagogické práce.

Leave a comment