Datum
04/08/2017 - 05/08/2017

Místo konání
Areál ZŠ Čeladná


Již potřetí bude Čeladná hostit hudební festival s dětskou scénou nesoucí příznačný název Ladná Čeladná. Letošní ročník, který se odehraje 4. a 5. srpna v areálu Základní školy Čeladná, přináší řadu novinek. Tou největší je vznik druhé scény, na níž se budou střídat divadelní představení s koncerty.

V pestré hudební nabídce nebude chybět Ivan Mládek a Banjo Band, písničkář Pekař, pyšnící se na Youtube statisíci zhlédnutí či Pokáč, jehož aktuální turné po Česku bývá beznadějně vyprodané. Těšit se můžete také na Emmu Smetanu, kapelu The Tap Tap nebo Jananas, známou svými originálními texty. Hvězdou letošního ročníku jsou pak rebelové z Londýna Skinny Lister, kteří hrají směsici anglického folku, irské divočiny a punkrockové anarchie.

Festival rovněž nabízí program pro děti, např. divadelní představení, filmové projekce, čtení pohádek, pohybové a tvůrčí workshopy a dětskou zónu s trampolínou, stolními hrami či malováním na obličej.

Účinkující
Skinny Lister, Ivan Mládek a Banjo Band, Pekař, The Tap Tap, Emma Smetana, Pokáč a Pěvecký sbor ZŠ Čeladná, Jananas, TiNG, Bongo Bombarďák, Dr. Zeppelin Live, Acoustic Irish, The JazzCake, DJs Karl & John, divadelní uskupení Stará bába, divadlo Ententýky a Impéčko