Sedmihorské léto odstartovalo tříhodinovým hereckým happeningem a stejně dlouhým smíchem diváků

Od divadelních komedií se očekává, že diváka pobaví. To, co dokáže Miláček Anna, potažmo herci v tomto představení, však předčí veškerá očekávání. Sedmihorské léto odstartovalo dokonale. Diváci se bavili od začátku do konce. Ovšem nejen oni. Dvouhodinové představení se v Sedmihorkách u Turnova protáhlo na tři hodiny nepřetržitého smíchu.

www.sedmihorskeleto.cz

Hudební a divadelní Sedmihorské léto vybírá představení tak, aby se divák dokonale pobavil. Situační komedie v Sedmihorkách jsou tak skvělou volbou pro prázdninové chvíle, kdy máme všichni prázdninovou náladu a chuť se smát. Po představení Miláček Anna, kterému herci z Divadla Palace dali neskutečnou energii, přichází na řadu další z komedií. Ve čtvrtek 6. července pobaví představení Hvězdné manýry v hlavní roli s Lukášem Vaculíkem, kterému velmi podařeně sekundují například Mahulena Bočanová, Vlasta Žehrová, Martin Zounar, Ivana Andrlová, nebo Zbyšek Pantůček.

www.sedmihorskeleto.cz

Situační komedie Hvězdné manýry se odehrává v luxusním hotelu a její zápletkou je pozvání dvou oblíbených hudebních hvězd na benefiční koncert. Ony zmíněné hvězdy se však nesnášejí a potkají-li se na jevišti, neváhají zajít až k fyzickému napadení. Ředitel hotelu řeší jak je ubytovat, aby se nepotkaly. Má přesný plán, který však od samého začátku selhává.
Lukáš Vaculík v rozhovoru pro Sedmihorské léto řekl: „Je to situační komedie, veselá, dobře napsaná. Odehrává se v době druhé světové války v Americe. Dvě velké hvězdy přijíždějí do luxusního hotelu. Obě zpěvačky se nesnáší a všichni dělají všechno možné, aby se nepotkaly. Ale ony se náhodně ubytují v jednom apartmá a jde tušit velký malér. Já tam hraju ředitele hotelu.

www.sedmihorskeleto.cz

A dodává: „ S tímto představením často jezdíme mimo Prahu, kde je stále vyprodáno. Naopak je problém, když zavolá někdo známý, že se na nás chce jít podívat, ale už není místo.
Po dvou divadlech pak čeká Sedmihorské léto první koncert – speciální vystoupení Pavla Šporcla s projektem Bacha na Šporcla II, poté další komedie s názvem Nebyla to pátá, byla to devátá, kde jsou po celou dobu tři hlavní herci – Jana Švandová, Josef Carda a Rudolf Hrušínský. Červenec pak uzavře Václav Neckář s ojedinělým koncertem pro Sedmihorské léto, kdy se skupinou Bacily vystoupí také smyčcový kvartet. V srpnu pak je na plánu oslava 40 let skupiny AG Flek, koncert Hradištanu, Paddy Kelly, Čechomor a Marie Rottrová. Divadlo zastoupí včele s Václavem Vydrou komedie Rukojmí bez rizika.

Leave a comment