TŘI SESTRY MAJÍ PRO VÁS DÁREK ZA VYSVĚDČENÍ

A KOUPILI SI POLICAJTA!

Kapela Tři Sestry vydala videoklip k písni Bujará, je to již třetí video k novému zlatému albu Svobodu ředkvičkám.

Dárek za vysvědčení pro průšviháře i šprty, ale i pro rodiče všech školáků, kteří si konečně můžou oddechnout a užít si naplno léta, připravily Tři Sestry v podobě nového klipu k písni Bujará.

Natočení videoklipu se zhostili Míša Majoberová s kameramanem Markem Dienstlem a zahráli si v něm všichni členové kapely včetně doprovodného personálu a kapelních kamarádů. V novém klipu se Tři sestry rozhodly oslavit příchod, jara, slunce, rozkvetlé louky, zahradní restaurace, pivo a hlavně blížící se velké letní turné!

„Ačkoliv nám počasí během natáčení vůbec nepřálo, se nakonec přeci jen podařilo „zablbnout si“ před kamerou a zvěčnit několik historek, které Tři sestry během svého působení prožily. Vzhledem k tomu, že kapela je kopa veselá a o legraci a bláznivé nápady nemá nikdy nouzi, točilo se i to, co nás během natáčení napadlo a o to je výsledek opravdovější!“ uvedl Pavel „Mafuna“ Martínek, manažer kapely.

Hostujícím hercem videoklipu byla papírová maketa policajta, kterou původně kapela chtěla ukrást někde u silnice, ale nakonec se rozhodli si jej pořídit zcela legálně.

 „Ta krádež nebyla myšlená vážně, spíš jsme si ho chtěli jen na pár dní někde u silnice půjčit. Jenže pak médii proběhla zpráva, že ho někdo skutečně v nějaké obci odcizil a pan starosta byl z toho tak smutný, že jsme se rozhodli od podobného experimentu upustit“ uvedl Mafuna

Leave a comment