Ústecký Majáles se blíží – seznamte se s finálním programem

Ústecký Majáles, který jako každý rok otevírá open-air hudební sezónu v celém kraji, se nezadržitelně blíží. I letos je připraven zajímavý line-up, který je nabitý vystupujícími se zvučnými jmény, jako například skupina MIG 21 v čele s populárním hercem Jiřím Macháčkem, dále rapper Marpo, kapela O5 a Radeček, UDG, Vypsaná fixa či Mirai.  Program na sobotu 27. dubna v Letním kině je připraven od 11 hodin až do pozdního večera a počítá se i s afterparty. Meteorologové slibují celkem ideální počasí a příjemných až 20 stupňů, takže kdo nemá ještě vstupenky, neváhejte!

Pořadatelé mysleli na všechny. Na začátek se představí populární museři. Timmy White, Mína a Naty Hrychová zaujmou především mladší publikum. První vystupující kapelou již ve 12:30 bude UDG, která tento rok slaví dvacáté výročí od svého založení. A určitě na pódiu zazní i jejich zbrusu nový singl Parfémy. Pak to v rámci programu rozbalí O5 a Radeček, která si letos přiveze nové hity včetně toho, který je ústřední písní k filmu LOVEní. „Určitě tam bude spoustu dobrý muziky a bude to stát za to, tak snad se tam všichni spolu potkáme,“ zve na akci všechny své fanoušky člen kapely O5aRadeček Tomáš Polák. V odpoledních hodinách všechny přítomné potěší zpěvák a idol mnoha dívek Ben Cristovao, po něm pak vystoupí pop punková kapela Vypsaná fiXa. Večerní čas vyplní jedna z nejoblíbenějších popových kapel současnosti, kapela Mirai, která přijede do Ústí až z Frýdku-Místku. Rapper Marpo se svojí kapelou TroubleGang ukáže hodinovou nezaměnitelnou živou show. Vrcholem večera bude vystoupení „taneční, pěvecké a striptérské skupiny z Prahy 5 – Smíchova“, MIG 21.

Celým dnem bude provázet moderátor a bavič známý svými výstupy stand up comedy Karel Hynek. „Jako každoročně to bude velký, a my se nemůžeme dočkat, až to vypukne,“ dodává jeden z organizátorů Ústeckého Majálesu.

Pro všechny hudební nadšence a účastníky Majálesu, kteří toho budou mít po celém dni málo, organizátoři připravili afterparty v klubu DOMA zdarma. Zde posluchačovo ucho potěší písničkář Petr Lüftner, ruce nahoru zvedne rap od Gambrz Raprs a vlasy rozhodí rock skupiny Dukla Vozovna.

Brány letního kina se otevřou v 10:30.

Více o akci: www.usteckymajales.cz

Předprodej vstupenek:

https://xticket.cz/koncert-festival/166-ustecky-majales-2019
https://www.ticketlive.cz/cs/event/ustecky-majales-2019

Leave a comment